eConnect4U 

Kilka słów o nas

eConnect4U

Doskonale rozumiemy wyzwania stawiane współczesnym przedsiębiorcom. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualnie podejście. Dla każdego chcemy być partnerem w biznesie. W związku z tym zawsze wybieramy tylko takie rozwiązania, które są efektywne dla naszych kontrahentów. Wszystko po to, by pomagać im w rozwoju i skutecznie kreować ich markę w internecie.

Więcej o Nas

Istniejemy od 2007 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu aplikacji internetowych spełniających potrzeby i oczekiwania klienta. Świadczymy również usługi z zakresu pozycjonowania stron www oraz szeroko rozumianego marketingu internetowego.

Stworzyliśmy ponad 450 aplikacji webowych, w tym około 60 e-sklepów, w większości z dedykowanymi funkcjonalnościami.

Co piszą o nas nasi Klienci?

Jeżeli ktoś chce naprawdę zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarkach to gorąco polecam tę firmę- rzetelna i sprawdzona.
Artur Sandelewski
SAN-MEDICAL
Błyskawicznie przygotowana profesjonalna strona kancelarii. Wzorowa współpraca na każdym etapie realizacji projektu i niezwykle cenne sugestie.
Anna Jankowska-Matyja
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Anna Jankowska‑Matyja
Bardzo dobra firma, z dużym potencjałem i wiedzą. Realizują bardzo trudne projekty. Mają cierpliwość dla wymagających klientów.
Michał G.
cieplo24.pl
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, projekt spełnił moje oczekiwania, powstała ciekawa, nowoczesna i zachęcająca strona. Grafik zaproponował kilka świetnych, kreatywnych rozwiązań i do końca pracy nad projektem pozostawał uważny, wprowadził też wszystkie poprawki, o które prosiłam, a ponieważ jestem perfekcjonistką i miałam bardzo konkretną wizję strony, uwag tych i modyfikacji było dużo :) Podobało mi się też bezpośrednie podejście do mnie jako klientki i otwartość w kontakcie, na każdym etapie współpracy. Tak więc z czystym sumieniem polecam EConnect4U :)
Katarzyna Spisak
Dobra Karma

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz wiedzieć więcej?
Zostaw nam wiadomość!